[AIZVĒRT]
Virsraksts:
Teksts:
Jūsu e-pasts:
   
   
     
 

 

 

Hei!

Mēs, skolotājas, esam sastādījušas jaunu individuālo nodarbību grafiku visām MOMO grupām laika periodā no 19. oktobra-6. novembrim.

Uz tikšanos mēģinājumos!

 

 

Individuālās nodarbības MOMO no 19.10.-06.11.

Diena
Pirmdiena
Otrdiena
Ceturtdiena
Kab./Sk./
314.,sk.Dagnija
312.,sk.Dace
314., sk/Elīna
205.,sk.Dagnija
314.,sk.Elīna,sk.Dace
205.,sk.Dagnija
15.30-16.00
Sanita A. L.T.
 
Dārta,M.T.
Sanita,Elfa,M.T.
Kate,M.T.
Elfa,M.T.
16.00-16.30
Alma,Līna,M.J.
 
Adele,Jēkabs,M.T.
Emīlija ,Sabīne,M.T.
Adele,Jēkabs
Emīlija, Sabīne,M.T.
16.30-17.00
Luīze,Sāra,M.J.
 
Madara Z.,Elīza Š.
Kristiāns,Marta,M.T.
Madara Z. Elīza Š.
Kristiāns,Marta,M.T.
17.00-17.30
Ieva,Alma Z.M.J.
 
Adrija,Emma,M.T.
Kerija,Melānija,M.T.
Diāna,Evelīna,L.J.
Ieva,Alma Z.M.J.
17.30-18.00
Linda,Julians,M.J.
 
Konstance,Niklass,L.J.
Madara S.Madara S.
Adrija,Niklass,L.J.
Anna, Evelīna L.J.
18.00-18.30
Odrija,Nikola M.J.
Henriete,Ariana,Ķ.
 
Emija,Ulrika,M.J.
Olīvija, Everts Ķ
Amanda,Elīza C.M.J.
18.30-19.00
Elena,Izabella,Ķ.
Letīcija,Laura,Ķ.
 
Ričards,Marta Ra.
Kārlis, Marta V, Ķ
Estere, Emīlija M.J.
19.00-19.30
Rezerves laiks
Melānija,Emīlija Ķ.
 
Rezerves laiks
Rezerves laiks
Rezerves laiks
 
L.T.- Lielie tīņi; M.T.- Mazie tīņi; L.J.- Lielie juniori; M.J.- Mini juniori;Ķ.- Ķipari
 
______________________________________________________________________________________
 
 
Momo grupu ”Lielie Tīņi” un „Momo+” individuālo nodarbību grafiks , sk. Kristīne
19. oktobris – 23. oktobris
312. telpa

LAIKS

OTRDIENA
CETURTDIENA
15:00-15:30
Katrīna Mājeniece
Sofija Āboltiņa
15:30-16:00
Elīza Jakušenoka
Amanda Kurpniece
16:00-16:30
Tīna Melece
Rihards Krusts
16:30-17:00
Madara Vītola
Dārta Borovska
17:00-17:30
Daniela Galīte
Paula Kājiņa
17:30-18:00
Anna Krauja
Patrīcija Apine
18:00-18:30
Marta Sitniece
Katrīna Putane
18:30-19:00
Keita Antēna
Anete Paidere
19:00-19:30
 
 

Momo grupu ”Lielie Tīņi” un „Momo+” individuālo mēģinājumu grafiks , sk. Kristīne

26. oktobris – 30. oktobris, 312. telpa
LAIKS
OTRDIENA
CETURTDIENA
PIEKTDIENA (solo pēc vecā grafika)
15:30-15:50
Daniela Galīte
 
14:45 – 15:15 Marta Sipeniece
15:50-16:10
Marta Sipeniece
Daniela Galīte (?)
15:15 – 15:45 Anna Krauja
16:15-16:35
Anna Krauja
Rihards Krusts
15:45 – 16:15 Amanda Kurpniece
16:35-16:55
Keita Antēna
Amanda Kurpniece
16:15 – 16:45 Keita Antēna
16:55-17:15
Sofija Āboltiņa
Sofija Āboltiņa
 
17:15-17:35
Dārta Borovska
Elīza Jakušenoka
 
17:35-17:55
Elīza Jakušenoka
Katrīna Mājeniece
 
17:55-18:15
Madara Vītols
Paula Kājiņa
 
18:15-18:35
Tīna Melece
Patrīcija Apine
 
18:35-19:00
Anete Paidere
Katrīna Putane